AMD Ryzen 5 5600 tray — шестиядерний Zen 3 без коробкового кулера. Чип закриває 1080p-ігри з дискретною відеокартою і паралельні завдання — стрим, кодування, монтаж.
В іграх при 1080p Ryzen 5 5600 на 19% випереджає Ryzen 5 3600 і порівнянний з Intel Core i5–12400F. У багатопотокових завданнях — рендер, компіляція, архівація — 5600 обганяє i5–12400F на десять відсотків. Запасу вистачає і на сучасні AAA-тайтли в 1080p, і на фонові завдання — браузер з десятком вкладок, Discord, месенджери.
На кожному з шести фізичних ядер Zen 3 працює технологія SMT — одночасно обробляються два потоки, всього дванадцять логічних. Сучасні ігрові рушії залучають 8–12 потоків, і Ryzen 5 5600 закриває це завантаження цілком. Для сценарію «гра + програмне кодування OBS з x264» запасу вистачає, FPS не просідає під фоновим навантаженням стриму. При цьому 65 Вт TDP укладається в недороге повітряне охолодження.
AMD вбудувала в Ryzen 5 5600 алгоритм Precision Boost 2 — він підвищує частоту окремих ядер до 4.4 ГГц під навантаженням. Базова 3.5 ГГц зберігається на всіх шести ядрах у багатопотоковому стресі, буст застосовується до ядер з однопотоковим завданням. Precision Boost Overdrive знімає ліміт при хорошому охолодженні, розблокований множник дає доступ до ручного налаштування в Ryzen Master.
Zen 3 працює з єдиним L3-кешем на 32 МБ — усі шість ядер звертаються до нього напряму. У Zen 2 одне ядро мало доступ тільки до 16 МБ, до другої половини зверталося через Cross-ССХ-інтерконект із затримкою. Без штрафу за між’ядерний доступ 5600 і додає в іграх 1080p.
AMD зберегла 7-нанометровий TSMC-процес, але перекроїла ключові блоки ядра — прогнозист розгалужень, схему виконання, попередній вибір кешу. Простої конвеєра зменшилися, IPC зріс на 19% у середньому за 25 завданнями. Паралельно енергоефективність покращилася на 20% — нагрівання залишилося колишнім при більшій роботі за такт.
Процесор AMD Ryzen 5 5600 використовує сокет AM4 — той самий, що в минулих поколінь. Під час заміни чипа плату і пам’ять DDR4 можна не міняти. «Материнки» X570, B550 і A520 приймають «камінь» з коробки, B450 і X470 — через оновлений BIOS за умови підтримки на стороні виробника.
Контролер PCIe 4.0 у Ryzen 5 5600 забезпечує 24 лінії четвертого покоління:
NVMe Gen4 забезпечує до 7 ГБ/с читання — удвічі вище Gen3. Це ключова різниця з Ryzen 5 5500, у якого тільки PCIe 3.0.
Telemart супроводжує Ryzen 5 5600 tray трирічною гарантією і послугою складання ПК у шоурумі — фахівці підберуть плату, пам’ять і кулер під AM4. Доступна оплата частинами через monobank, що дає змогу розподілити вартість на термін до року.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3500 |
| Максимальна тактова частота | 4400 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 19598 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Материнська плата GIGABYTE B550M AORUS Elite — збалансована платформа для складання продуктивного ПК на базі процесорів AMD Ryzen. Ця модель формфактора Micro-ATX створена для тих, хто шукає міцну основу для геймінгу та роботи з вимогливими застосунками без втрати якості.
Характеристики GIGABYTE B550M AORUS Elite — це баланс продуктивності та стабільності в сучасних завданнях. Модель поєднує підтримку актуальних процесорів AMD Ryzen, швидкісні інтерфейси та продуману систему живлення.
Стабільність роботи системи безпосередньо залежить від якості підсистеми живлення. В основі GIGABYTE B550M AORUS Elite лежить цифровий VRM-модуль, що працює за схемою фази з транзисторами Low RDS(on). Така архітектура забезпечує точне і рівномірне подавання енергії на сокет AM4, що важливо для багатоядерних чипів AMD Ryzen 3-го і 5-го поколінь, особливо в режимі розгону.
Суцільнометалеві контакти у 8-контактному роз’ємі живлення процесора ATX 12V додатково підвищують надійність за високих навантажень, гарантуючи повну сумісність і стабільність із флагманськими рішеннями з TDP до 105 Вт.
Чипсет AMD B550 відкриває доступ до високошвидкісного інтерфейсу PCI Express 4.0. Основний слот PCIe x16, посилений за технологією Ultra Durable, працює саме за цим стандартом і подвоює пропускну спроможність порівняно з попереднім поколінням. Це розкриває повний потенціал сучасних відеокарт.
Для організації швидкої дискової підсистеми плата оснащена двома роз’ємами M.2:
Купити GIGABYTE B550M AORUS Elite — оптимальне рішення для тих, хто створює систему з блискавичною швидкістю завантаження ОС і застосунків.
Зовнішній вигляд плати відповідає фірмовому стилю лінійки AORUS — строгий дизайн з акцентними елементами та інтегрованим підсвічуванням RGB FUSION 2.0, яке можна синхронізувати з іншими компонентами. Естетика тут поєднується з функціональністю.
Для підтримки низької температури ключових компонентів інженери GIGABYTE застосували збільшений радіатор на зоні VRM, який ефективно відводить тепло від силової обв’язки. За загальну терморегуляцію відповідає технологія Smart Fan 5 — система з декількох термодатчиків і гібридних роз’ємів для вентиляторів дає змогу налаштовувати гнучкі сценарії охолодження через BIOS або фірмову утиліту.
Якісний аудіотракт на базі контролера Realtek ALC887 з аудіоконденсаторами високого класу і гігабітний мережевий контролер Realtek доповнюють функціональність платформи. На задній панелі доступні відеовиходи HDMI та DVI-D, а також достатній набір USB-портів для периферії.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4733 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC887 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | + |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати Gigabyte (Гігабайт) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості | Модуль довіреної платформи (TPM) header (2 x 6 пін, модуль тільки для GC-TPM2.0_S) |
| Колір | Чорний з білим |
| Статус материнської плати | Нова |
Відеокарта ASUS Dual GeForce RTX™ 5060 Ti поєднує в собі відмінні температурні характеристики та широку сумісність. Сучасні рішення для охолодження рівня флагманських відеокарт, зокрема два вентилятори Axial-tech, що спрямовують максимальний потік повітря до радіатора, розміщено в компактному пристрої товщиною 2,5 слота. Ці вдосконалення роблять відеокарти серії ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна висока графічна потужність у компактному корпусі.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
Ретельно продумана форма кожуха та радіатора, а також розташування теплових трубок дозволяє двом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляційні отвори бічних панелей корпусу та забезпечувати температурні характеристики, недосяжні для інших компактних відеокарт.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Два вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора.
Технологія 0 дБ
Вентилятори системи охолодження можуть повністю зупинятися, коли температура графічного чипа опускається нижче 50 градусів, що дозволяє знизити шум у системі за невеликого навантаження.
Два кулькових підшипники
Підшипники вентиляторів бувають різних типів, кожен із яких має свої переваги. Кулькові підшипники, що використовуються в цій відеокарті, мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
ASUS GPU Guard
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути компонента, щоб зменшити ризик появи тріщин.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель відеокарт серії Dual виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й відмінними антикорозійними властивостями.
Два BIOS
Що у вас у пріоритеті: нижча температура графічного чипа чи тиха робота відеокарти? У режимі Performance вентилятори системи охолодження обертаються на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта працює тихіше за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності. Хочете більше гнучкості? Скористайтеся ексклюзивною утилітою GPU Tweak III для максимально точного налаштування системи охолодження відеокарти.
Технологія Auto-Extreme
Технологія Auto-Extreme – це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Це зменшує теплове навантаження на компоненти та дозволяє уникнути використання агресивних хімічних засобів для чищення, в результаті чого зменшується вплив на навколишнє середовище. Результатом є нижче енергоспоживання під час виробництва та більш надійний, високоякісний продукт у цілому.
Скористайтеся калькулятором потужності, щоб розрахувати, яка потужність знадобиться для живлення вашої системи, а потім виберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для досягнення максимальної продуктивності.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
Найпотужніша утиліта для тонкого налаштування GPU
ASUS GPU Tweak III став ще інтуїтивнішим і функціональнішим. Оновлений інтерфейс забезпечує зручний доступ до основних функцій завдяки централізованій панелі керування, а інструмент налаштування напруги й частоти був повністю переосмислений, щоб зробити розгін ще простішим. Додаткові можливості, як-от технологія вентиляторів 0 дБ, автоматичне перемикання профілів, повністю налаштовуваний екранний дисплей та ведення журналів, гарантують максимальну віддачу від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте й упорядковуйте зображення та візуальні ідеї, відкриваючи для себе нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на всі застосунки Adobe Creative Cloud та Adobe Substance 3D під час купівлі вибраних продуктів ASUS.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і творців. Завдяки потужним обчислювальним ресурсам ШІ серія RTX 50 забезпечує нові враження та графіку нового рівня. Помножте продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Найдосконаліші трасування променів та ШІ
RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 700 найкращих ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща графіка. На основі ШІ.
NVIDIA DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 пропонує нову технологію Multi Frame Generation, а також удосконалені Ray Reconstruction і Super Resolution, що працюють на базі графічних процесорів GeForce RTX 50 Series і тензорних ядер п'ятого покоління.
Реалізм, що змінює правила
Архітектура NVIDIA Blackwell демонструє вражаючу реалістичність ігрової графіки з повним трасуванням променів. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки графічним процесорам серії GeForce RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними завдяки тензорним ядрам п'ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп'ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ – прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп'ютері з Windows.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2632 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 22737 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
3 x DisplayPort 2.1b 1 x HDMI 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 4608 |
| Довжина відеокарти | 229 |
| Висота відеокарти | 120 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація | Default mode: 2602MHz (Boost Clock) |
| Колір | Чорний з сірим |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3600 |
| Пропускна спроможність | 28 800 |
| CAS Latency (CL) | CL18 |
| Схема таймінгів | 18-22-22-42 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідвід Підтримка XMP 2.0 288-контактний модуль DIMM |
| Габарити | 138.4 x 35.2 x 6.4 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Від блока живлення залежить, яку відеокарту та процесор він зможе живити під повним навантаженням. Потужності Chieftec Proton 600W вистачає для масової геймерської конфігурації: відеокарта класу RTX 3060 або RTX 4060 із шестиядерним Ryzen 5 або Core i5 споживає під навантаженням близько 300–350 ватів, а 600-ватний номінал залишає запас для пікових стрибків. Ігрове навантаження змінюється від простою до максимуму за частки секунди, і без запасу потужності напруга просідає, а гра вилітає.
Лінії живлення працюють на різній напрузі, і для ігрової збірки ключовою залишається лінія +12V — від неї живляться процесор і відеокарта. Блок живлення Chieftec Proton 600W працює за схемою single rail: усі 50 амперів, тобто повні 600 ватів, доступні на одній шині без поділу на канали. Відеокарті не потрібно ділити струм із процесором між лініями, тому під піковим навантаженням жоден споживач не досягає ліміту шини. Лінії +3.3V і +5V дають по 18 амперів — на них припадають накопичувачі, пам'ять і периферія.
Сертифікат 80 PLUS Bronze описує ККД — частку енергії з розетки, яка доходить до компонентів, а не розсіюється у вигляді тепла. Chieftec Proton 600 Вт утримує 85% при половинному навантаженні та до 88% від мережі 230 вольт проти 80% у базового рівня стандарту. Ці відсотки — десятки ватів, які не йдуть на нагрівання корпусу. Активний PFC підіймає коефіцієнт потужності вище 0.9.
Лише блок живлення з повним набором захисних систем можна безпечно використовувати в збірці з дорогою відеокартою. У Chieftec Proton 600 — сім ліній захисту, і три спрацьовують під час найпоширеніших аварій. OVP вимикає блок у разі стрибка напруги вище допустимого, поки перенапруга не дійшла до материнської плати та відеокарти. OCP розриває живлення, коли струм на лінії виходить за розрахункову межу. SCP спрацьовує на коротке замикання миттєво — страховка від помилки в проводці або пробою компонента.
Інші чотири — для рідкісних ситуацій:
Chieftec підібрала роз'єми під типову ігрову збірку, а немодульне компонування означає фіксований набір кабелів — для стандартної системи докуповувати нічого не потрібно. Материнську плату живить роз'єм 24-pin, процесор — окремий кабель 4+4-pin CPU. Відеокарту живлять дві лінії PCIe 6+2-pin, і цього вистачає для карти рівня RTX 3060 або RTX 4060 з одним-двома роз'ємами живлення. Накопичувачі та периферію обслуговують шість SATA-конекторів і три Molex. Переріз дротів — 18 AWG, а кабелі Chieftec Proton BDF-600S довжиною 45–70 сантиметрів можна прокласти за піддоном корпуса Mid-Tower.
Під ігровим навантаженням споживання змінюється десятки разів за секунду, і завдання блока — утримувати напругу в допустимих межах за будь-якого стрибка. В основі Chieftec Proton — топологія Double Forward із DC-DC конверторами: напруги +3.3V і +5V формуються з лінії +12V безпосередньо всередині блока, а не окремим трактом. Тому другорядні лінії не просідають, коли відеокарта різко підвищує споживання, і тримаються в межах ±5% від номіналу. Високотемпературні конденсатори TEAPO зберігають параметри за умови постійного нагрівання — це й визначає ресурс блока.
Усередині Chieftec Proton встановлено 120-міліметровий вентилятор з автоматичним регулюванням обертів AFC: за низького навантаження він обертається повільно й майже не чутно, оберти зростають лише тоді, коли блок нагрівається під важким завданням. За умови навантаження до 300 ватів — типовий ігровий режим для такої збірки — кулер працює тихо й не виділяється на тлі загального шуму системи. Дається взнаки й високий ККД: менше енергії йде в тепло — рідше зростають оберти.
Купити Chieftec Proton 600W можна в Telemart з доставленням по Україні (Новою поштою, Укрпоштою, Meest) або самовивозом із шоурумів. Магазин надає гарантію на 24 місяці та перевіряє блок перед відправленням. Доступна оплата частинами через monobank.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 600 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 18 |
| +3.3V | 18 |
| +12V1 | 50 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 140 x 150 x 87 |
| Вага | 1.95 |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора) SIP (Захист від сплесків і кидків напруги) UVP (Захист від пониження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 3 pin |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 31.6 |
| Повітряний потік | 75.89 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 150 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.28 |
| Споживана потужність | 3.36 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.53 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 125 x 92 x 150 |
| Вага | 614 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Прозорий білий |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | Без встановленних вентиляторів |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Можливість встановити СРО | Без можливості встановити СВО |
| Максимальна висота кулера | 150 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Верхнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 5.25″ відсіків | 1 x 5.25″ відсік |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 230 |
| Особливості | Бокове вікно з акрилу |
| Матеріал | Сталь |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 370 x 180 x 412 |
| Вага | 3.5 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Механічна клавіатура MK170W – це справжня знахідка для тих, хто цінує стиль та функціональність. Вона має повнорозмірний форм-фактор 95%, що означає наявність цифрового блоку, що в свою чергу додає комфорту, та користі при постійній роботі з цифрами. А її елегантний білий корпус та кейкапи в білому та чорному кольорі створюють стильний вигляд, який підкреслює вашу індивідуальність.
Клавіатура має 97 клавіш та зручний регулятор гучності, що дозволяє легко керувати звуком. Завдяки конструкції Gasket mount з двома шумопоглинаючими шарами піни EVA, натискання клавіш стають м’якими та мають дуже приємний звук при наборі тексту. Механічні перемикачі типу outemu red є лінійними, що робить їх ідеальними для тихої роботи. Крім того, перемикачі мають ресурс до 50 мільйонів натискань, що робить строк їх роботи дуже тривалим. Однією з ключових особливостей клавіатури є Hot-Swap система, що дозволяє легко змінювати перемикачі без необхідності пайки.
Наступною особливістю клавіатури є її яскраве RGB-підсвічування, яке можна налаштувати відповідно до ваших уподобань, вибираючи з великої кількості режимів, а також регулювати яскравість та швидкість ефектів підсвічування. Керувати підсвічуванням можна не тільки через програмне забезпечення, але й за допомогою комбінацій клавіш на самій клавіатурі. Програмне забезпечення клавіатури дозволяє призначати на будь-яку клавішу будь-які дії, включаючи написання макросів та їх призначення на потрібні клавіші. Крім того, клавіатура має частоту опитування до 1000 Гц, що забезпечує максимальну чутливість та швидкість реакції.
Зручність використання підкреслюється з'ємним Type-C кабелем довжиною 1.8 м, який легко підключається до будь-якого пристрою. Клавіатура сумісна з операційними системами Windows 7, 8, 10, 11, та Linux, що робить її універсальним вибором для будь-якого користувача. Крім того, MK170W має багато різних комбінацій з клавішею Fn, що розширює її функціональні можливості. Символи на клавішах просвічуються як англійські, так і українські, що не тільки функціонально, але й красиво.
Комплектація MK170W включає знімний кабель USB-A/USB-C, два запасні перемикачі, пуллер для кейкапів, пуллер для перемикачів та додатковий набір кейкапів, який дає можливість змінювати зовнішній вигляд клавіатури, роблячи її більш унікальною. Крім того, клавіатура має дві пари ніжок різного рівня, що додає зручності, дозволяючи виставити потрібний користувачу кут нахилу.
Ця клавіатура – ідеальний вибір для геймерів та професіоналів, які цінують, стиль, комфорт та надійність. Вона забезпечить вам максимальну продуктивність і задоволення від кожного натискання.
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 97 клавіш |
| Перемикач | Outemu Red |
| Ресурс клавіш | 50 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш | N-key roll over, будь-яку кількість одночасно натиснутих клавіш |
| Підтримка Hot-swap | + |
| Частота опитування | 1000 |
| Сумісність з ОС |
Windows 7/8/8.1/10/11 Linux |
| Наявність | Регулятор гучності на клавіатурі |
| Особливості |
Можливість налаштування кольору підсвічування Необмежена кількість одночасних натискань |
| Додатково |
Змінні перемикачі Gasket Mount З двома шумопоглинаючими шарами піни EVA Програмне забеспечення З можливістю програмування макросів Знімний кабель підключення |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 391 х 141 х 42 |
| Вага | 722 |
| Колір | Білий |
Серія DeathAdder з 2006 року розійшлася тиражем понад 20 мільйонів — жодне конкурентне ігрове рішення не повторило цей результат. Razer DeathAdder Essential зберігає асиметричну форму оригіналу, відсікаючи зайве — RGB-спектр, бездротові модулі та націнку за них. Бренд розробив цю модель для геймерів, яким комфорт важливіший за довгий список функцій.
Перемикачі DeathAdder Essential витримують 10 мільйонів натискань — цього вистачить на роки інтенсивної гри. Плетений кабель із позолоченим USB-роз’ємом переносить постійні перегини, а ніжки з PTFE зберігають ковзання місяць за місяцем. Razer сертифікувала виробництво за UL ECOLOGO, гарантія — 24 місяці.
Razer зберегла силует, що прославив серію: опукла спинка лягає в долоню, прогумована вставка фіксує великий палець. Миша підходить для palm, claw і fingertip grip, особливо при великому розмірі руки. Ніжки PTFE Ultraslick знижують тертя, а 96 г утримують баланс між контролем і маневровістю.
У Razer DeathAdder Essential Black інженери зібрали перевірені рішення в корпусі 126 ? 73 ? 43 мм:
Оптичний сенсор Precision 4G передає сирі дані про переміщення без згладжування і передбачення траєкторії — курсор йде рівно туди, куди веде рука. Саме цю точність серія DeathAdder довела на турнірах — мишу вибрав Faker, триразовий чемпіон світу з League of Legends.
Мишка Razer DeathAdder приймає призначення через Synapse 3: від макросів і перемикання профілів до мультимедійних команд. Перемикач DPI під колесом змінює чутливість на льоту — знизити для прицілювання і повернути одним натисканням.
Precision 4G працює в діапазоні від 100 до 6400 DPI з кроком 100 — геймер підбирає чутливість точно під свій стиль. Професіонали в шутерах грають на 400–1600 DPI — стеля 6400 перекриває будь-який сценарій.
Razer встановила власні механічні перемикачі з тактильним відгуком і ресурсом 10 мільйонів натискань на кожну основну кнопку. Механіка спрацьовує швидше за мембранні аналоги і миттєво повертає палець — перевага в іграх, де кожен клік вирішує раунд.
Мишку Razer Essential можна купити в Telemart — інтернет-магазині з 12 шоурумами в 9 містах, де периферію зручно протестувати наживо. Доставлення по всій країні — Новою Поштою, Укрпоштою та Meest.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 6400 |
| Кількість програмованих кнопок | 5 програмованих кнопок |
| Довжина проводу | 1.7 |
| Живлення | Від порту USB |
| Мікроперемикачі | Razer |
| Ресурс клавіш | 10 млн натискань |
| Частота опитування | 1000 |
| Максимальна швидкість | 5.58 |
| Акселерація | 30 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Програмовані клавіші |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 126 x 73 x 43 |
| Вага | 96 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Каучук |
| Матеріал основи | Каучук |
| Габарити | 900 x 420 |
| Товщина | 4 |
| Особливості | Водовідштовхувальна поверхня |
| Додатково | Краї сформовані шляхом лазерного різання |
| Колір | Чорний |
Razer Blackshark V2 X – це полегшена версія ігрової гарнітури, оснащена 50–мм динаміками Razer Triforce, кардіоїдним мікрофоном та пасивним шумопоглинанням, що забезпечує комфорт та високу якість звуку для ігор та спілкування.
Blackshark V2 X – це кіберспортивна гарнітура, створена для комфортних та довгих ігрових сесій. Вона оснащена 50-мм динаміками, які забезпечують чистий та потужний звук. Цей звук має широкий частотний діапазон, що дозволяє точно розпізнавати ігрові ефекти. Кардіоїдний мікрофон вловлює голос чітко та ізолює його від зовнішніх шумів та забезпечує якісну комунікацію під час гри. Легка конструкція (маса – всього 240 грам) та амбушюри з ефектом пам'яті роблять гарнітуру зручною навіть при тривалому використанні. Це відмінне рішення для тих, хто цінує звук та комфорт у кіберспортивних битвах.
Навушники Razer Blackshark V2 X мають такі технічні особливості:
50-мм динаміки Razer Triforce у гарнітури Razer BlackShark V2 X забезпечують чудову якість звуку завдяки тричастотному поділу, що дозволяє чітко відтворювати високі, середні та низькі частоти. Закриті навушники мають м'які амбушюри, які створюють комфортні умови для довгих ігрових сесій, а оголов'я з піни з ефектом пам'яті адаптується до форми голови, завдяки чому покращується звукоізоляція. Динаміки точно передають ігрові звуки та роблять їх більш об'ємними та деталізованими.
За рахунок кардіоїдного мікрофону Razer Hyperclear створюється максимальна чіткість та чистота передачі голосу в іграх та під час спілкування. Він фокусується на звуках, що виходять безпосередньо перед ним, за рахунок чого виключаються сторонні шуми з бокових та задніх напрямків. Це досягається завдяки його кардіоїдній діаграмі спрямованості, що дозволяє ефективно ізолювати голос від фонових звуків.
Razer Hyperclear забезпечує природне та чітке звучання, що особливо важливо у кіберспортивних іграх, де точна передача команд може впливати на результат матчу. Мікрофон також налаштовується через програмне забезпечення Razer Synapse, що надає можливість тонкого регулювання параметрів для досягнення оптимальної якості голосу.
7.1 Surround Sound у гарнітури Razer BlackShark V2 X – це об'ємний звук, що створює ефект просторового звучання. Він дозволяє користувачам максимально поринути в ігрове середовище. Ця система емулює звукове оточення та забезпечує точне позиціонування джерел звуків. Це особливо корисно у кіберспортивних іграх, де важлива реакція на звуки ворогів та навколишнього середовища. Використання 7.1 Surround Sound дозволяє почути кроки, постріли та багато інших важливих звуків із різних напрямків.
Гарнітура також оснащена амбушюрами зі штучної шкіри, які не лише забезпечують комфорт під час довгих ігрових сесій, а й сприяють додатковій звукоізоляції. Це покращує якість звуку, що відтворюється, і дозволяє краще зосередитися на ігровому процесі, не відволікаючись на сторонні шуми. Поєднання 7.1 Surround Sound та якісних матеріалів робить Razer BlackShark V2 X відмінним вибором для тих, хто шукає висококласну аудіо продукцію.
У Razer BlackShark V2 X доступна крос-платформна сумісність. Вона має аналоговий роз'єм 3.5 мм, що дозволяє підключати пристрій до різних платформ, включаючи ПК, ігрові консолі та мобільні пристрої. Особливо важлива сумісність із Windows 10 64-bit, оскільки це забезпечує використання всіх функціональних можливостей гарнітури, включаючи налаштування звуку та мікрофона через програмне забезпечення Razer Synapse.
Завдяки універсальному роз'єму гарнітура легко підключається до ПК, PlayStation та Xbox. Ось чому вона так затребувана серед геймерів та користувачів, що шукають зручний та багатофункціональний пристрій.
Бронюйте Razer BlackShark V2 X в інтернет-магазині TELEMART.UA за вигідними цінами. Доставка по всій Україні!
| Тип | Повнорозмірні |
| Підключення | Дротове |
| Кріплення навушників | Оголів'я |
| Тип акустичного оформлення | Закриті |
| Призначення | Геймерські |
| Інтерфейс підключення | mini-Jack (3.5 мм) |
| Діапазон частот | 12 – 28 000 |
| Чутливість | 100 |
| Номінальний опір | 32 |
| Діаметр випромінювача | 50 |
| Вид | Круглий |
| Підведення до навушників | Односторонній |
| Довжина | 1.3 |
| Штекер | Прямий |
| Кріплення | Винесений на корпус |
| Діапазон частот | 100–10 000 |
| Чутливість | −42 |
| Додатково |
Односпрямований (кардіоідний) мікрофон Співвідношення сигнал/шум: 60 дБ |
| Матеріал амбушур | Штучна шкіра з тканиною і піноматеріалом з ефектом пам'яті |
| Можливості |
Включення/вимикання мікрофона Регулювання гучності |
| Додатково |
50 мм динаміки Razer TriForce Діаметр внутрішньої чашки навушника: 63 x 43 мм Пасивне шумозаглушення |
| Вага | 240 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии